Apt Completo Barra Da Tijuca Rj

  • 42 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

42 m² apartmán Apt Completo Barra Da Tijuca Rj zahrnuje 1 ložnic a může ubytovat až 4 lidí.

Hostům nabízíme 1 koupelen.

Apartmán je vybaven kompletní kuchyní se spotřebiči na přípravu vlastního nádobí.

Toto místo ve městě Rio de Janeiro se nachází 2 km od Arena do Futuro a 6 km od Museu Seleção Brasileira. Taková populární jídelní místa jako drink café Lagoa Rodrigo de Freitas a Habib's jsou 13-minutovou procházku od ubytování.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Apt Completo Barra Da Tijuca Rj Rio de Janeiro
Apto Riocentro, Parque Olimpico Barra Da Tijuca Rj
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apto Riocentro, Parque Olimpico Barra Da Tijuca Rj

9.8
Skvělý 34 recenzí
0 m od ubytování
USD 86 USD 77
za noc
Flat Em Ilha Pura Ao Lado Do Rio Centro Na Barra
Cena pouze pro mobilní zařízení

Flat Em Ilha Pura Ao Lado Do Rio Centro Na Barra

8.4
Velmi dobrý 23 recenzí
37 m od ubytování
USD 48 USD 43
za noc
Apartamento Em Ilha Pura Ao Lado Do Rio Centro
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apartamento Em Ilha Pura Ao Lado Do Rio Centro

7.4
Dobrý 6 recenzí
37 m od ubytování
USD 166 USD 149
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Mezinarodni letiste Rio de Janeiro / Galeao International
    38 km

    Vlaková nádraží

    Estação D Pedro II Central Station
    25 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Aktivity

    • Fitcentrum

    Pro děti

    • Herna

    Rekreace

    • Venkovní bazén
    • Slunečníky
    • Lehátka
    • Zahrada
    • Pokoj pro volný čas / TV pokoj
    • Pára
    • Vířivka

    V pokojích

    • Klimatizace

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Výtah
    • Nabíjecí stanice pro elektromobily

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 22:00
    Odhlášení: do 11:00
    Často kladené otázky
    • Má Apt Completo Barra Da Tijuca Rj hotel bazén?
      Ano, Apt Completo Barra Da Tijuca Rj hotel má plavecký bazén.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Mezinarodni letiste Rio de Janeiro / Galeao International
    38 km

    Vlaková nádraží

    Estação D Pedro II Central Station
    25 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Apt Completo Barra Da Tijuca Rj Rio de Janeiro

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít